П`ятниця, 26.04.2024, 12:48

Події

23 листопада, о 16.00 годині у вікнах та на вулицях міст та селищ, як символ нашої пам' яті, запалали свічки. Для всієї України — це день жалоби за мільйонами співвітчизників, у яких відібрали право на життя. Скільки людей втрачено, скільки скалічено душ, розбито сімей... Пропонуємо переглянути книжкову виставку " Без права на забуття " (до 80-х роковин Голодомору в Україні), матеріали якої розповідають про тяжку віху в історії українського народу, та взяти участь у бібліотечному уроці в актовій залі.

17 листопада - Міжнародний день студента – свято молодості, постійних відкриттів, творчості та креативності. Наша бібліотека підготувала фотоколаж "Пізнаючи світ: бібліотека і студент"

До Дня української писемності та мови

В "Клубі цікавих зустрічей" нашої бібліотеки 5 листопада відбулась літературна зустріч з нашою землячкою поетесою Дмитрук Валерією

Шановні викладачі! У листопаді-грудні 2013 р. в рамках проекту "Від учня до студента один крок" бібліотека проводить "Дні вибору професій"

25 жовтня у нашій бібліотеці відбувся диспут "Книга чи Інтернет?"

У вересні пройшов тиждень «Допомоги бібліотеці», в якому учні старших класів ремонтували зношені книги і давали їм нове життя

--> Сайт